Швидкий пошук товару
 Мій аккаунт  Закладки  Порівняння  Оформити замовлення
Пн - Пт c 9:00 до 18:00
Сб c 10:00 до 16:00
Нд: Вихідний

У кошику порожньо!

Обмін і повернення

Якщо доставлений товар не відповідає тому, що Ви замовили, то товар може бути повернений без додаткової оплати. Товар повинен бути повернутий у своєму оригінальному упакуванні.

Повернення і обмін товарів належної якості провадиться протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту здійснення покупки в нашому інтернет-магазині, при виконанні наступних вимог: якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, упаковка, пломби, фабричні ярлики не пошкоджені.

При виявленні фабричного браку або помилку менеджера (в розмірі, моделе товару) інтернет-магазин "Liventon" здійснить повернення коштів покупцю протягом 3 банківських днів з моменту прийому товару. Витрати пов'язані з доставкою товару при вовзрате товару належної качетсва, оплачує клієнт.

Відшкодування послуги кур'єрської доставки / доставки вантажоперевізником, при поверненні товару не відшкодовуються.

Увага! Більшість товарів в нашому інтернет-магазині не підлягають поверненню / обміну, згідно із законом про захист прав споживачів. Тому просимо серйозно поставитися до вибору товару.

Витяги з Закону України "Про захист прав споживачів" (№ 3161-IV від 01.12.2005 р) ,:

"Обмін непродовольчого товару належної якості провадиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також товарний чек або касовий чек, видані споживачеві разом з проданим зазначеним товаром. Перелік товарів, що не підлягають обміну з підстав, зазначених у цій статті Закону України.

"Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його споживачем."

... "При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги."

Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172

ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню):

Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни

Непродовольчі товари:

- швейні та трикотажні вироби

- фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір

- корсетні товари

- парфюмерно-косметичні вироби

- пір'яно-пухові вироби

- дитячі іграшки м'які

- дитячі іграшки гумові надувні

- зубні щітки

- мундштуки

- апарати для гоління

- помазки для гоління

- гребінці, гребінці і щітки масажні

- сурдини (для духових музичних інструментів)

- скрипкові підборіддя

- рукавички

- тканини

- тюлегардинні і мереживні полотна

- килимові вироби метражні

- білизна натільна

- білизна постільна

- панчішно-шкарпеткові вироби

- товари в аерозольній упаковці

- друковані видання

- лінійний і листковий металопрокат, трубна продукція пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокністие і деревостружкові плити фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір визначений покупцем (замовником)

- аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом

- вироби з натурального та штучного волосся (перуки)

- товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо)

- інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо)

- ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння

(Перелік із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1317 (1317-2003-п) від 20.08.2003, N +1642 (1642-2004-п) від 13.12.2004, N 1173 (1173-2005-п) від 07.12.2005 ) За ГОСТом 19917-93 матрац відноситься до категорії "Меблі для сидіння та лежання". Подушки, наматрацники, постільна білизна, пледи, ковдри, інші постільні приналежності відносяться до категорії "Швейні та трикотажні вироби".